Profesjonalni doradcy finansowi

W oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań.

O nas

Jesteśmy niezależną firmą działającą na rynku doradztwa finansowego i inwestycyjnego

Jesteśmy niezależną firmą działającą na rynku doradztwa finansowego, inwestycyjnego i prawnego. Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Jesteśmy również pełnomocnikami klientów indywidualnych, którzy potrzebują pomocy w zakresie swoich osobistych finansów.

Naszym celem jest pozyskanie finansowania na realizację pomysłów inwestycyjnych i bieżących potrzeb przedsiębiorstwa. Gwarantujemy także obsługę prawną. Wszelkie sprawy o charakterze gospodarczym to nasza specjalność. Szeroka współpraca z bankami, funduszami unijnymi, prywatnymi inwestorami i kapitałem zagranicznym pozwala skutecznie realizować założenia biznesowe naszych kontrahentów.

Znając oczekiwania Klienta, planujemy współpracę za każdym razem proponując inny model działania i inny horyzont czasowy. W ramach współpracy oferujemy niestandardowe rozwiązania, które Klienci cenią i uważają za wyróżniający element naszego działania. Obsługujemy klientów z całej Polski, jednak teren Szczecina i Zachodniopomorskiego to główny obszar naszego działania.  Doradztwo inwestycyjne i gospodarcze (w którego zakres wchodzi obsługa finansowa, prawna, restrukturyzacyjna) to nasza specjalność.

Katarzyna Michalska i Filip Kiżuk

Wszelkie sprawy o charakterze gospodarczym to nasza specjalność

Szeroka współpraca z bankami, funduszami unijnymi, prywatnymi inwestorami i kapitałem zagranicznym pozwala skutecznie realizować założenia finansowe. Znając oczekiwania Klienta, planujemy współpracę za każdym razem proponując inny model działania i inny horyzont czasowy.

W ramach współpracy oferujemy niestandardowe rozwiązania, które Klienci cenią i uważają za wyróżniający element naszego działania.

Skontaktuj się z nami

Kto pyta nie błądzi. Zadzwoń i zapytaj jak możemy wesprzeć Twoją działalność.

Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Pracujemy również dla klientów indywidualnych.

Katarzyna Michalska

Finanse, Restrukturyzacje, Wsparcie prawne

tel.: (+48) 693 110... Pokaż

Filip Kiżuk

Finanse, Inwestycje, Doradztwo gospodarcze

tel.: (+48) 535 066... Pokaż

Kiżuk & Michalska - doradztwo gospodarcze

Katarzyna Michalska
Filip Kiżuk
ul. Grodzka 10/2,
70-560 Szczecin
tel.: (+48) 693 110... Pokaż
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.