Profesjonalni doradcy finansowi

W oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań.

O nas

Doradztwo gospodarcze/ opieka dla firm - to nasza specjalność

Jesteśmy niezależną firmą działającą na rynku doradztwa gospodarczego.

Naszym klientom oferujemy wszechstronny zakres usług z obszaru prawa gospodarczego, restrukturyzacyjnego, bankowego i księgowości.Naszym celem jest pomoc przedsiębiorcom przy budowaniu strategii rozwoju firmy, redefiniowaniu już istniejących pomysłów biznesowych czy racjonalizację gospodarki finansowej.W ramach doradztwa gospodarczego przeprowadzamy audyty wewnętrzne, analizy finansowe, sporządzamy biznesplany czy analizy z zakresu public relations.

Szeroka współpraca z bankami, funduszami unijnymi, prywatnymi inwestorami i kapitałem zagranicznym pozwala skutecznie realizować założenia finansowe. Pomagamy przy pozyskaniu finansowania – za każdym razem planujemy inny model działania i inny horyzont czasowy.

W ramach współpracy oferujemy właścicielom i zarządcom dużych i średnich spółek w Polsce kreatywne rozwiązania, które Klienci cenią i uważają za wyróżniający element naszego działania.

Jesteśmy skuteczni i profesjonalni!

Zapraszamy do kontaktu.

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska) i Filip Kiżuk

Doradztwo biznesowe/ poszukiwanie partnerów strategicznych/negocjacje

Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców zaowocowało nie tylko szerokimi kontaktami, ale także znajomością rynku inwestorskiego. Z powodzeniem umiemy w imieniu naszych klientów pozyskać partnerów strategicznych czy opracować plan optymalizacji firmy. Na zlecenie negocjujemy korzystne warunki kontraktów czy korzystne zapisy w umowach. Opiekujemy się naszymi przedsiębiorcami skutecznie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Protekcja gospodarcza – znamy się na tym!

 

Skontaktuj się z nami

Kto pyta nie błądzi. Zadzwoń i zapytaj jak możemy wesprzeć Twoją działalność.

Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Pracujemy również dla klientów indywidualnych.

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)

Finanse, Restrukturyzacje, Wsparcie prawne

tel.: (+48) 693 110... Pokaż

Filip Kiżuk

Finanse, Inwestycje, Doradztwo gospodarcze

tel.: (+48) 535 066... Pokaż

Kiżuk & Michalska - doradztwo gospodarcze

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)
Filip Kiżuk
ul. Grodzka 10/2,
70-560 Szczecin
tel.: (+48) 693 110... Pokaż
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.