Profesjonalni doradcy finansowi

W oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań.

Restrukturyzacja/negocjacje

Wprowadzanie procedur naprawczych przedsiębiorstwa

Restrukturyzacja przedsiębiorstwa jest bardzo ważnym momentem w procesie prowadzenia firmy. Problemy z bieżącą obsługą płatności mogą być wynikiem działań niezawinionych od przedsiębiorcy (jak nierzetelni kontrahenci), jak również błędnymi decyzjami Zarządu (błędy inwestycyjne, kadrowe).

Z naszych obserwacji wynika, że proces restrukturyzacyjny rozpoczęty w odpowiednim momencie pozwala na ustabilizowanie sytuacji przedsiębiorstwa i uniknięcie ogłoszenia upadłości.
Przez wiele lat współpracowaliśmy z firmami na skraju płynności finansowej. Korzystając z naszego doświadczenia i proponowanych przez nas rozwiązań nasi Klienci odzyskiwali stabilizację i nadal mogli prowadzić z sukcesami swoje przedsiębiorstwa.

Sugerowane przez nas rozwiązania to zarówno restrukturyzacja „miękka” – oparta na analizie bieżącej sytuacji, wdrażanie rozwiązań ekonomicznych, księgowych, systemowych. To także negocjancie z wierzycielami i bankami na etapie przedsądowym – wszystko po to, by zachować przedsiębiorstwo w nienaruszonej kondycji wizerunkowej i kosztowej.

Prawo Restrukturyzacyjne

Od jakiegoś czasu Przedsiębiorcy mogą także skorzystać z możliwości Ustawy „Prawa restrukturyzacyjnego”. Celem postępowania restrukturyzacyjnego jest uniknięcie ogłoszenia upadłości dłużnika i porozumienia przez umożliwienie mu restrukturyzacji w drodze zawarcia układu z wierzycielami. Postępowanie restrukturyzacyjne daje możliwość zawieszenia postępowań egzekucyjnych, polubownego porozumienia z wierzycielami i tym samym możliwość spokojnego prowadzenia przedsiębiorstwa, wyjścia z problemów na drodze porozumienia.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy specjalną treść dotyczącą tego wymagającego działu prawa i postępowania. Dla zapewnienia Państwu większej ilości informacji na temat postępowań restrukturyzacyjnych i naprawczych zachęcamy do zapoznania się z naszą szczególową ofertą – https://centrumrestrukturyzacji.pl/

Skontaktuj się z nami

Kto pyta nie błądzi. Zadzwoń i zapytaj jak możemy wesprzeć Twoją działalność.

Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Pracujemy również dla klientów indywidualnych.

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)

Finanse, Restrukturyzacje, Wsparcie prawne

tel.: (+48) 693 110... Pokaż

Filip Kiżuk

Finanse, Inwestycje, Doradztwo gospodarcze

tel.: (+48) 535 066... Pokaż

Kiżuk & Michalska - doradztwo gospodarcze

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)
Filip Kiżuk
ul. Grodzka 10/2,
70-560 Szczecin
tel.: (+48) 693 110... Pokaż
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.