Profesjonalni doradcy finansowi

W oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań.

Sztuka

Nasza Pasja

Wielu ludzi twierdzi, że słowo sztuka to pojęcie trudne do jednoznacznego określenia, a ramy tego słowa ulegają nieustannemu redefiniowaniu. Sztuka spełnia wiele ciekawych funkcji – możemy mówić tu o funkcji estetycznej, dydaktycznej, społecznej, terapeutycznej. Naszym jednak arbitralnym zdaniem sztuka to coś co powoduje, że nasze życie jest piękniejsze i lepsze.

Na przestrzeni czasu sztuka stała się częścią ludzkości. To wrażliwość na piękno wyróżnia nas od innych, powoduje że Jesteśmy lepsi, czasem bardziej kreatywni. Wielu wielkich ludzi tego świata żyło w otoczeniu dzieł sztuki, finansowało artystów lub poszukiwało piękna w malarstwie. Obcowali ze sztuką, bo dawała im siłę i uwrażliwiała ich życie. Dlatego kiedy tylko możemy zachęcamy naszych klientów do inwestowania, kupowania, delektowania się sztuką. Sztuka ma nas poruszać, ma pobudzać skryte namiętności… Ma nas rozwijać i wzbogacać: dosłownie i w przenośni.

Zobacz także: Inwestycje w sztukę

Spotkania Ze sztuką 18.12.2018

Kiżuk & Michalska Doradztwo Inwestycyjne 18. grudnia zorganizowało w kameralnym gronie spotkanie ze sztuka. Szczecińska artystka Elżbieta Kisiel – Gładkowska zaprezentowała swoje obrazy. Właściciele Katarzyna Michalska i Filip Kiżuk podkreślali jak ważne ich zadbanie jest wspieranie kultury i artystów. Wspomniane zostały słowa Krzysztofa Warlikowskiego że „kultura może być potężną bronią przeciwko głupocie i ogłupianiu. A nasza odpowiedzialność zasadza się na tym, że wierzymy w skuteczność działania sztuki i myśli. Inaczej nic tu po nas. Inaczej oddamy pole konsumpcji, a to jest kraina zerojedynkowa, w której wszyscy prędzej czy później stają się nieszczęśliwi, bez względu na stan posiadania, zaczynają być sfrustrowani i w efekcie nienawidzą demokracji, która kiedyś dała im wybór, ale potem zaniedbała.”

Więcej informacji: http://prestizszczecin.pl/kronika-prestizowa/122/sztuka-pod-choinke

 

Sztuka i empatia od zawsze idą w parze

Działalność charytatywna oraz kulturowa jest podstawą realizowania misji Fundacji Pełnej Ciepła. Katarzyna Michalska oraz Filip Kiżuk od blisko 4 lat wspierają regionalne inicjatywy artystyczne. 2 marca 2019 roku, dzięki uprzejmości Lions Club Szczecin Jantar, mieliśmy możliwość wzięcia udziału w szlachetnej akcji Kobiety kobietom”. Podczas zbiórki funduszy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Zach. Centrum Onkologii udało nam się wylicytować wspaniały obraz Izabeli Jamroźińskiej. Z pewnością zajmie szczególne miejsce w siedzibie naszej fundacji.

Więcej informacji: https://fundacjapelnaciepla.org/dzialania/aktualnosci/sztuka-i-empatia-od-zawsze-ida-w-parze/

 

Podziękowania za pomoc w realizacji Benefisu 60-lecia bohatera naszej akcji - Władysława Edwarda Gałki

Spotkania ze sztuką 18.12.2018

Spotkania ze sztuką

Wspieramy pokój

Skontaktuj się z nami

Kto pyta nie błądzi. Zadzwoń i zapytaj jak możemy wesprzeć Twoją działalność.

Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Pracujemy również dla klientów indywidualnych.

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)

Finanse, Restrukturyzacje, Wsparcie prawne

tel.: (+48) 693 110... Pokaż

Filip Kiżuk

Finanse, Inwestycje, Doradztwo gospodarcze

tel.: (+48) 535 066... Pokaż

Kiżuk & Michalska - doradztwo gospodarcze

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)
Filip Kiżuk
ul. Grodzka 10/2,
70-560 Szczecin
tel.: (+48) 693 110... Pokaż
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.