Profesjonalni doradcy finansowi

W oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań.

Inwestycje-Nieruchomości

Poszukiwanie inwestorów i partnerów strategicznych/ nieruchomości/ sztuka/ inne

Od wielu lat sugerujemy naszym klientom jak i gdzie powinni lokować swoje aktywa.
Jest wiele instrumentów, które polecamy i rekomendujemy.
Współpracujemy z wieloma profesjonalistami, inwestorami prywatnymi, stowarzyszeniami inwestorskimi, funduszami eqiuty.
Posiadamy dostęp do instrumentów alternatywnych; w ofercie mamy również paletę komercyjnych lokalizacji, które mogą być przedmiotem działań inwestycyjnych.
Posiadamy również doświadczenie przy zakupie atrakcyjnych nieruchomości z rynku komorniczego czy też licytacji przeprowadzanych przez syndyków podczas przeprowadzania likwidacji majątku w postępowaniach upadłościowych.
Szeroko współpracujemy również z domami aukcyjnymi w Polsce i na świecie, z uznanymi galeriami sztuki, jak również prywatnymi kolekcjonerami.

Inwestycje w Szczecinie i nie tylko

Zajmujemy się przede wszystkim inwestycjami na terenie Szczecina i całej Polski. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zakup/ sprzedaż spółek – poszukiwanie inwestorów/ poszukiwanie partnerów strategicznych

Zajmujemy się transakcjami związanymi ze sprzedażą udziałów w spółkach. Przedmiotem sprzedaży są akcje/udziały lub większościowe pakiety kontrolne. Nabywcami są firmy z branży, fundusze private equity lub inwestorzy prywatni.
Sprzedaż spółki jest procesem bardzo złożonym. Dlatego ważne jest by spółka, która zdecyduje się na takie działania, była świadoma całego procesu, który składa się z kilku etapów. W pierwszej kolejności definiujemy walory spółki, które zachęcą inwestora do zakupu. Przeprowadzamy audyt wewnętrzny, badamy kondycję finansową spółki. Określamy profil inwestora – branżowy lub finansowy.
Przez ostatnie lata zgromadziliśmy szeroką bazę krajowych i zagranicznych inwestorów branżowych i finansowych. Dlatego poszukiwania odpowiedniego strategicznego nabywcy jest działaniem przemyślanym i skutecznym. Szerokie kontakty zagraniczne pozwalają na szybkie i sprawne poszukiwania.
Gama produktów inwestycyjnych jest bardzo szeroka, a każda sytuacja indywidualna. Dlatego zachęcamy i zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

Kto pyta nie błądzi. Zadzwoń i zapytaj jak możemy wesprzeć Twoją działalność.

Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Pracujemy również dla klientów indywidualnych.

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)

Finanse, Restrukturyzacje, Wsparcie prawne

tel.: (+48) 693 110... Pokaż

Filip Kiżuk

Finanse, Inwestycje, Doradztwo gospodarcze

tel.: (+48) 535 066... Pokaż

Kiżuk & Michalska - doradztwo gospodarcze

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)
Filip Kiżuk
ul. Grodzka 10/2,
70-560 Szczecin
tel.: (+48) 693 110... Pokaż
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.