Profesjonalni doradcy finansowi

W oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań.

Upadłość konsumencka

Pomagamy w procesie oddłużenia

Upadłość konsumencka to proces, dzięki któremu zadłużony konsument może uwolnić się od długów i rozpocząć życie na nowo.

Jeśli Dłużnik nie reguluje swoich wymaganych zobowiązań kredytowych, jeśli pojawiają się zobowiązania wobec np. Urzędu Skarbowego, ZUSu czy firm pożyczkowych, jeśli jego długi są większe niż majątek to jest to moment, aby zgłosić się do doradcy restrukturyzacyjnego.

Nasza kancelaria pomaga w zgromadzeniu materiału niezbędnego do ogłoszenia upadłości. Pomagamy z ustaleniu wierzycieli, reprezentujemy w Sądzie Gospodarczym Upadłościowym, a także pomagamy w kontaktach z Syndykiem.

Jeszcze na etapie przygotowania wniosku kontaktujemy się z wierzycielami, komornikami i dbamy o naszych klientów tak, by czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Mamy ogromne doświadczenie w procesach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. W zespole naszym są nie tylko doradcy restrukturyzacyjni, radcy prawni, ale także czynni syndycy.

Pracownicy naszej kancelarii, a także praca naszych doradców jest zauważana i doceniana przez media ogólnopolskie. Katarzyna Rogoźnicka doradca restrukturyzacyjny miała okazje reprezentować naszą kancelarię i opowiedzieć o procesie odłożenia i upadłość konsumenckiej w telewizji TVN.

 

Doradztwo

Relacje inwestorskie

Pośredniczymy w obrocie dziełami sztuki.

Czytaj więcej ›

Reprezentacja / protekcja gospodarcza

Reprezentujemy klientów podczas rozmów z bankami, wierzycielami, pomagamy w trudnych sprawach.

Czytaj więcej ›

Porady prawne i księgowe

Pomagamy znaleźć odpowiedź na trudne pytania.

Czytaj więcej ›

Pośrednictwo gospodarcze

Pomożemy twojej firmie urosnąć.

Czytaj więcej ›

Doradztwo ds. Inwestycji / grunty, dzieła sztuki, zakup udziałów w spółkach/ inne

Pomagamy klientom zarówno biznesowym, jak i indywidualnym – w wybraniu korzystnie rokujących instrumentów finansowych w oparciu o nasze doświadczenie oraz stałą obserwację zmian na rynku inwestycyjnym. Mamy w ofercie paletę wysokiej klasy lokalizacji dla klientów zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości bądź pod zastosowanie komercyjne. Zawsze informujemy naszych klientów o ryzyku związanych z używaniem określonych instrumentów finansowych oraz realizowaniem konkretnych ścieżek inwestycyjnych. Zależy […]

Czytaj więcej ›

Doradztwo Gospodarcze

Potrzebujesz porady w kwestii swojego przedsiębiorstwa? A może uznałeś, że Twoja firma przeżywa zastój lub zbyt wolno się rozwija? To oznaki, że potrzebujesz dobrego doradztwa gospodarczego, które nakieruje Twoje przedsiębiorstwo ponownie na dobry tor. Nasze usługi w ramach takiego doradztwa obejmują: optymalizację funkcjonowania przedsiębiorstwa; porady finansowe, prawne i księgowe; sporządzenie biznesplanu; przeprowadzanie audytów mających na […]

Czytaj więcej ›

Skontaktuj się z nami

Kto pyta nie błądzi. Zadzwoń i zapytaj jak możemy wesprzeć Twoją działalność.

Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Pracujemy również dla klientów indywidualnych.

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)

Finanse, Restrukturyzacje, Wsparcie prawne

tel.: (+48) 693 110... Pokaż

Filip Kiżuk

Finanse, Inwestycje, Doradztwo gospodarcze

tel.: (+48) 535 066... Pokaż

Kiżuk & Michalska - doradztwo gospodarcze

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)
Filip Kiżuk
ul. Grodzka 10/2,
70-560 Szczecin
tel.: (+48) 693 110... Pokaż
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.