Profesjonalni doradcy finansowi

W oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań.

Fundacja Pełna Ciepła będzie wspierać Siostry Św. Miłosierdzia działające w Kazachstanie

Jak mówią fundatorzy organizacji to efekt obserwacji z jak wielką pasją i miłością siostry wspierają dzieci z Kazachstanu. Potrzeba tam wielkiego wsparcia i regularnej pomocy, która wyjdzie tylko poza ramy przekazywania pieniędzy, choć te są bardzo potrzebne. – Pandemia koronawirusa dotknęła cały świat. Wysoko rozwinięte gospodarki mają opracowane mechanizmy radzenia sobie w kryzysie, ale kraje których poziom rozwoju oceniany jest niżej, bardzo często zaniedbują leczenie lub pomoc społeczną. Misjonarki z Polski wykonują cudowną robotę i każda cegiełka lub wsparcie jest na wagę złota – mówi Katarzyna Michalska z Fundacji Pełnej Ciepła. – To nie jest nasza pierwsza współpraca, ale jej wymiar w czasie pandemii musi być bardziej intensywny – dodaje Filip Kiżuk.

        Porozumienie o współpracy pomiędzy Zgromadzeniem Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo działającego przy Parafii pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Szortandach, w Kazachstanie, a szczecińską fundacją Pełną Ciepła zostało zawiązane we wrześniu, pod koniec października otrzymaliśmy podziękowanie za cześć przeznaczonych środków.

    – Porozumienie zawierane jest w celu wsparcia jak największej ilości dzieci, młodzieży i ich rodzin będących pod opieką Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo działającego w Kazachstanie,  tak by nieść pomoc  duchową, psychologiczną, ewangelizacyjną,  ale również wspomagać w trudnym czasie pandemii, gdzie wiele osób zostało szczególnie dotkniętych skutkami wprowadzenia stanu zagrożenia epidemiologicznego – wyjaśnia Katarzyna Michalska z Fundacji Pełnej Ciepła. – To nie jest nasza pierwsza współpraca, ale Siostry poprosiły o to, byśmy działali jeszcze szerzej, bo ostatnie miesiące przynoszą w Kazachstanie prawdziwą eskalację społecznych problemów. Brakuje tam dosłownie wszystkiego, a zła sytuacja gospodarcza kraju została pogłębiona przez pandemię powoduje, że o dzieciach i osobach biednych po prostu się zapomina. My już często nie pamiętamy jak wygląda prawdziwa, głęboka bieda. Obrazki z Kazachstanu na pewno to przypominają – mówi Filip Kiżuk.  Za pieniądze przekazane przez Fundację zakupiono między innymi przybory szkolne, pomoce naukowe czy produkty spożywcze dla potrzebujących rodzin.

    Fundacja zamierza przekazywać regularnie pieniądze na wsparcie dla dzieci, młodzieży i ich rodzin, prowadzić zbiórkę internetową oraz lobbować u zachodniopomorskich przedsiębiorców, by przekazywali oni datki na statutowy cel fundacji. Zachęcamy do wpłat na rzecz naszej Fundacji! Nasz nr konta 33 1090 1492 0000 0001 3607 6126 z DOPISKIEM KAZACHSTAN.

Skontaktuj się z nami

Kto pyta nie błądzi. Zadzwoń i zapytaj jak możemy wesprzeć Twoją działalność.

Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Pracujemy również dla klientów indywidualnych.

Katarzyna Michalska

Finanse, Restrukturyzacje, Wsparcie prawne

tel.: (+48) 693 110... Pokaż

Filip Kiżuk

Finanse, Inwestycje, Doradztwo gospodarcze

tel.: (+48) 535 066... Pokaż

Kiżuk & Michalska - doradztwo gospodarcze

Katarzyna Michalska
Filip Kiżuk
ul. Grodzka 10/2,
70-560 Szczecin
tel.: (+48) 693 110... Pokaż
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.