Profesjonalni doradcy finansowi

W oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań.

Fundacja Pełna Ciepła wspiera dzieci z Kazachstanu na Wielkanoc

Szczecińska Fundacja Pełna Ciepła przy wsparciu Fundacji Księdza Wojtka działającej w Szczecinie przygotowała wsparcie dla dzieci z Kazachstanu. Akcja „Zajączek” to kolejna odsłona pomocy charytatywnej dla dzieci z tego kraju organizowana przez szczecińską organizację pożytku publicznego. Parafię w Kazachstanie prowadzą Polscy duchowni oraz siostry z naszego kraju. – Nasze działania skierowane są na wschód, mamy tam grupę dzieciaków, którym regularnie pomagamy. Pieniądze, które udało się zebrać przeznaczone zostaną na paczki dla dzieci i organizacje świątecznych spotkań dla rodzin  potrzebujących wsparcia – mówi Katarzyna Michalska z Fundacji Pełnej Ciepła. – Cieszymy się, że możemy dołożyć naszą małą cegiełkę do wsparcia potrzebujących w Kazachstanie. Wiemy, że te pieniądze będą dobrze wykorzystane i przyczynią się do np. promocji polskiej kultury i tradycji – dodaje Filip Kiżuk, Prezes Fundacji.

    W 2020 roku Fundacja Pełna Ciepła ze Szczecina zorganizowała kilka zbiórek, których celem było właśnie wspieranie polskiej parafii w Kazachstanie. Akcja wielkanocna okazała się sukcesem, a dołożyła się do niej inna fundacja – Fundacja Księdza Wojtka, kierowana przez ks. Michała Mikołajczaka ze Szczecina.  – To akcja typowo świąteczna, chcieliśmy żeby na zajączka dzieci w Kazachstanie otrzymały prezenty, żeby można było zorganizować im spotkanie świąteczne. Dzieci dostają możliwość spotkania się z grupach, ale i spotkań rodzinnych. Są upominki, zabawy, to bardzo ważne – mówi Katarzyna Michalska. – Tam są nasi rodacy, rodziny polskie, dzieci, które uczą się jeżyka polskiego. Mamy także informacje, że obywatele Kazachstanu będący pod opieką polskich parafii uczą się polskiego, polskich modlitw. Wiemy, że nasza kultura jest tak krzewiona i bardzo nas to cieszy – dodaje Filip Kiżuk.

   Fundacja Pełna Ciepła wspierała Kazachstan przed Bożym Narodzeniem, ale i w innych sytuacjach gdy potrzebna była pomoc. Celem Fundacji powołanej do życia przez doradców gospodarczych z  Centrum Doradztwa Gospodarczego Kiżuk & Michalska jest pomaganie potrzebującym – szczególnie dzieciom – oraz namawianie zachodniopomorskich przedsiębiorców do wspierania akcji społecznych dziejących się na terenie naszego regionu i nie tylko.

Skontaktuj się z nami

Kto pyta nie błądzi. Zadzwoń i zapytaj jak możemy wesprzeć Twoją działalność.

Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Pracujemy również dla klientów indywidualnych.

Katarzyna Michalska

Finanse, Restrukturyzacje, Wsparcie prawne

tel.: (+48) 693 110... Pokaż

Filip Kiżuk

Finanse, Inwestycje, Doradztwo gospodarcze

tel.: (+48) 535 066... Pokaż

Kiżuk & Michalska - doradztwo gospodarcze

Katarzyna Michalska
Filip Kiżuk
ul. Grodzka 10/2,
70-560 Szczecin
tel.: (+48) 693 110... Pokaż
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.