Profesjonalni doradcy finansowi

W oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań.

Fundacja Pełna Ciepła ze Szczecina wspiera świetlicę prowadzoną przez polskie siostry zakonne na Syberii

Fundacja Pełna Ciepła ze Szczecina od lat wspiera aktywnie projekty misyjne, wiążące się z pomocą potrzebującym dzieciom w krajach, które są mniej rozwinięte gospodarczo. Organizacja pomagała już w Kazachstanie, a teraz środki finansowe zostały przekazane świetlicy dla ubogich dzieci prowadzonej przez polskie misjonarki w Ułan Ude na Syberii. – Otrzymaliśmy prośbę o wsparcie z Syberii. Była to bardzo miła wiadomość przedstawiająca piękną, bardzo potrzebną działalność sióstr. Dzieciaki w tym obwodzie to zwykle bardzo zdolna młodzież mająca jednak ograniczone możliwości rozwoju życiowego. Jesteśmy bardzo zainteresowani pomocą tej organizacji – mówi Katarzyna Michalska z Fundacji Pełnej Ciepła. – Przekazaliśmy środki finansowe i będziemy namawiać przedsiębiorców z którymi współpracujemy, by poszli naszym śladem – dodaje Filip Kiżuk.

   Fundacja Pełna Ciepła ze Szczecina otrzymała prośbę o wsparcie z miejscowości Ułan Ude na Syberii. Działa tam mała świetlica środowiskowa, w której w ciągu dnia przebywają dzieci. Prowadzą ją siostry zakonne, utrzymywana jest tylko z datków parafian oraz z pozyskanych przez misjonarki środków. Dotacja, która została przekazana przez szczecińską fundację ma być przekazana na bieżące potrzeby świetlicy czyli np. zakup sprzętu sportowego, tablic korkowych czy środków dydaktycznych. Siostry jako pilną potrzebę wskazały również konieczność zatrudnienia psychologa wspierającego dzieci.

  – Fundacja Pełna Ciepłą już wiele razy wspierała inicjatywy, które rozwijają talenty i pasje dzieci z Polski i ze świata. Fundujemy stypendia naukowe, ale też wspieramy organizacje pozarządowe oraz parafie, które wymagają pomocy, by oferować swoim podopiecznym możliwość rozwoju, ale i poznawania świata. Zgłosiła się do nas siostra Erika Helena Syta z Syberii. Prośba dotyczyła wsparcia finansowego dla świetlicy dziennego pobytu dla dzieci i młodzieży. Odbywają się tam zajęcia techniczne, dydaktyczne, artystyczne i sportowe. Siostry pomagają dzieciom w nauce, ale i rozwijają ich talenty artystyczne. To cenna inicjatywa. Dzieją się tam piękne i dobre rzeczy – mówi Katarzyna Michalska. Pod opieką parafii jest kilkadziesiąt niepełnoletnich osób: – Dobro z Polski idzie na Syberię. Bardzo się cieszymy, że możemy taką pomoc przekazać. Dzieci w świetlicy otrzymują ciepły posiłek, owoce, ciepłe napoje. To bardzo pożyteczna działalność – mówi Filip Kiżuk.

   Fundacja Pełna Ciepła w Szczecinie działa od kilku lat. Powołali ją do życia Filip Kiżuk oraz Katarzyna Michalska, doradcy gospodarczy prowadzący Centrum Doradztwa Gospodarczego Kiżuk & Michalska. Współpraca z przedsiębiorcami pozwala na pozyskiwanie środków finansowych, które przekazywane są podopiecznym fundacji.

Skontaktuj się z nami

Kto pyta nie błądzi. Zadzwoń i zapytaj jak możemy wesprzeć Twoją działalność.

Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Pracujemy również dla klientów indywidualnych.

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)

Finanse, Restrukturyzacje, Wsparcie prawne

tel.: (+48) 693 110... Pokaż

Filip Kiżuk

Finanse, Inwestycje, Doradztwo gospodarcze

tel.: (+48) 535 066... Pokaż

Kiżuk & Michalska - doradztwo gospodarcze

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)
Filip Kiżuk
ul. Grodzka 10/2,
70-560 Szczecin
tel.: (+48) 693 110... Pokaż
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.