Profesjonalni doradcy finansowi

W oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań.

Katarzyna Michalska trenerem Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

W ostatnich dniach września Katarzyna Michalska poprowadziła pierwsze szkolenie dla Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Tematem była kwestia organizacji w firmie oraz działań restrukturyzacyjnych w czasie pandemii koronawirusa. – Zadaliśmy sobie z przedsiębiorcami bardzo trudne pytanie: jak prowadzić efektywnie firmę w czasach kryzysu? Czas pandemii mocno zrewidował nasze podejście do prowadzenia biznesu. To zupełnie inny rodzaj problemów niż te, z którymi borykaliśmy się dotychczas. Pandemia odebrała wielu osobom pewność możliwości prowadzenia swojego biznesu. Wielu przedsiębiorców zamknęło działalność, ale wielu nadal walczy. To dla nich jest to szkolenie – mówi Katarzyna Michalska.

 – Pierwsze szkolenie dla widzów Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przyniosło mi garść mobilizującego stresu, a uczestnikom warsztatu mam nadzieję, że dawkę wiedzy na temat tego jak radzić sobie w trudnych i zmiennych czasach. Pandemia dla wielu branż nie miała litości. Wymagała większej elastyczności, umiejętności odnajdywania się w trudnych sytuacjach, działania szybkiego, ale jednocześnie przemyślanego. W kryzysie można nie tylko trwać, ale i się rozwijać. Podczas warsztatu mówiłam zarówno o oszczędzaniu, optymalizacji i funkcjonowania w czasie kryzysowym, jak i o tym, że w trudnych czasach należy korzystać z okazji do rozwoju, jakie rzuca nam rynek – mówi Katarzyna Michalska.

  To pierwsze szkolenie z udziałem Katarzyny Michalskiej organizowane w ramach platformy szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie.

WIZYTÓWKA

Katarzyna Michalska

CENTRUM DORADZTWA GOSPODARCZEGO KIŻUK & MICHALSKA

Doradca restrukturyzacyjny czynnie reprezentujący dłużników w postępowaniach upadłościowych i naprawczych, specjalista do spraw restrukturyzacji i upadłości. Absolwentka Wydziały Prawa Upadłościowego i Naprawczego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, absolwentka Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego, a także absolwentka Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji na Collegium Civitas.

Skontaktuj się z nami

Kto pyta nie błądzi. Zadzwoń i zapytaj jak możemy wesprzeć Twoją działalność.

Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Pracujemy również dla klientów indywidualnych.

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)

Finanse, Restrukturyzacje, Wsparcie prawne

tel.: (+48) 693 110... Pokaż

Filip Kiżuk

Finanse, Inwestycje, Doradztwo gospodarcze

tel.: (+48) 535 066... Pokaż

Kiżuk & Michalska - doradztwo gospodarcze

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)
Filip Kiżuk
ul. Grodzka 10/2,
70-560 Szczecin
tel.: (+48) 693 110... Pokaż
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.