Profesjonalni doradcy finansowi

W oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań.

Najlepsza kancelaria! Nagroda Nasze Dobre z Pomorza wręczona.

Do nagród podchodzimy z pokorą

Regularnie są nagradzani i doceniani za swoją pracę. Ogólnopolskie media uważają ich za ekspertów w swojej dziedzinie, toteż można ich często usłyszeć na radiowej antenie, czy też obejrzeć w telewizji. Filip Kiżuk i Katarzyna Rogoźnicka otrzymali kolejną nagrodę za pomoc przedsiębiorcom znajdującym się w trudnej sytuacji, statuetka „NASZE DOBRE Z POMORZA” to ważne wyróżnienie, do którego nagrodzeni podchodzą… z pokorą.

Kancelaria Kiżuk&Michalska specjalizuje się w prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych, wyciąga z kłopotów finansowych przedsiębiorstwa z całej Polski – zarówno te małe, jak i duże. Szybko jest w stanie wstrzymać wszystkie egzekucje i windykacje, dając tym samym nowe życie firmom. Wielokrotnie dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom udało się ocalić przedsiębiorstwa od upadku, a tym samym zachować miejsca pracy i sprawić, że dana firma była wypłacalna, jej pracownicy nie musieli się martwić brakiem pensji, czy regularnych opłat wnoszonych do ZUS-u. Kilka dni temu Kancelaria Kiżuk&Michalska została nagrodzona w konkursie „NASZE DOBRE Z POMORZA” w kategorii usług.

– Cieszy nas ta nagroda, ona jest dowodem na to, że posiadamy mądre rozwiązania na czas kryzysu – mówi Filip Kiżuk. – Pandemia, wysoka inflacja, wojna w Ukrainie… to nie są łatwe czasy dla prowadzenia działalności gospodarczej, wielu przedsiębiorców z dnia na dzień wpada w kłopoty finansowe nie ze swojej winy, my z kolei stoimy na straży ich finansów i wdrażając postępowania restrukturyzacyjne, ratujemy przed likwidacją firmy – tłumaczy.

Katarzyna Rogoźnicka podkreśla, że wielu przedsiębiorców nie ma dziś wiedzy w zakresie restrukturyzacji i wyobraża sobie, że takie postępowanie może prowadzić do całkowitego zamknięcia firmy, tymczasem jest wręcz odwrotnie: postępowanie restrukturyzacyjne w zdecydowanej większości przypadków ratuje firmę i pozwala w szybkim czasie pozbyć się problematycznych długów.

– Od wielu miesięcy prowadzimy, jako kancelaria, szeroko zakrojone akcje edukacyjne, by uświadamiać i pokazywać, że dług nie jest przysłowiowym końcem świata i nawet jeśli w pierwszej chwili wydaje się, że zobowiązanie jest nie do spłacenia, można sobie z nim poradzić umiejętnie poruszając się między przepisami prawa – wyjaśnia Katarzyna Rogoźnicka. – Jesteśmy zapraszani jako prelegenci na spotkania, debaty, szkolenia. Nagroda, jaką zostaliśmy uhonorowani, daje nam wiele satysfakcji, ponieważ taktujemy ją jako wyznacznik jakości swojej pracy. Od pierwszego dnia działania kancelarii staramy się pomagać każdemu, kto się do nas zgłosi. To zaangażowanie jest dostrzegane i stąd statuetka NASZE DOBRE Z POMORZA, pomimo że działamy nie tylko na Pomorzu Zachodnim, ale również w innych częściach kraju oraz poza Polską, jeśli jest tylko potrzeba niesienia pomocy polskiemu przedsiębiorcy w relacjach międzynarodowych – dodaje.

Kancelaria Kiżuk&Michalska pomaga nie tylko firmom, ale również osobom fizycznym, zajmuje się bowiem również upadłościami konsumenckimi.

Skontaktuj się z nami

Kto pyta nie błądzi. Zadzwoń i zapytaj jak możemy wesprzeć Twoją działalność.

Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Pracujemy również dla klientów indywidualnych.

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)

Finanse, Restrukturyzacje, Wsparcie prawne

tel.: (+48) 693 110... Pokaż

Filip Kiżuk

Finanse, Inwestycje, Doradztwo gospodarcze

tel.: (+48) 535 066... Pokaż

Kiżuk & Michalska - doradztwo gospodarcze

Katarzyna Rogoźnicka (Michalska)
Filip Kiżuk
ul. Grodzka 10/2,
70-560 Szczecin
tel.: (+48) 693 110... Pokaż
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.